Moldovos verslo atstovus domina bendradarbiavimas su Lietuva

     Liepos 11-14 dienomis Lietuvoje viešės Moldovos Respublikos delegacija. Vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos verslui ir žemės ūkiui atstovaujančiomis organizacijomis, jų vadovais, perimti gerąją lietuvių praktiką ir pasidalinti sukaupta patirtimi.

     Keturias dienas truksiančių susitikimų metu svečiai iš Moldovos lankysis Lietuvos darbdavių konfederacijoje, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Lietuvos Respublikos Žemės ūkio rūmuose, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyboje. Svečiuodamiesi Lietuvos centrinėje kredito unijoje, svečiai turės progą susipažinti su jos veikla, teikiamomis paslaugomis, vykdomomis programomis.

     Planuojamas susitikimas ir su Seimo nariais, Lietuvos verslo moterų tinklo narėmis, Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos nare, taip pat vienos profesionaliausių verslą skatinančių organizacijų Lietuvoje „Versli Lietuva“ atstove.  

     „Asociacija Lietuvos kredito unijos (ALKU) įgyvendina bendrą Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų projektą, kuris ne tik skatina bendradarbiavimo ir verslo plėtros galimybes, bet ir plečia akiratį. Užsienio šalių vizitai – neįkainojama patirtis. Tikimės, kad susitikimo metu pateisinsime svečių lūkesčius, o ateityje sėkmingai bendradarbiausime įgyvendindami kitus tokio pobūdžio projektus“, – sakė ALKU valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

     Susitikimų metu skirtingoms asociacijoms atstovaujantys svečiai aptars galimas bendradarbiavimo galimybes tarp Lietuvos ir Moldovos. Susipažins su Lietuvoje veikiančių organizacijų struktūra, teisine aplinka, verslo asociacijų teikiamomis paslaugomis, finansavimo galimybėmis, vykdomos komunikacijos sklaida.