ALKU dalyvavo tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2021“ ir reprezentavo LKU grupės judėjimą

ALKU dalyvavo tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2021“ ir reprezentavo LKU grupės judėjimą

ALKU atstovaudama LKU grupės nares, rugsėjo 23 – 25 d. dalyvavo 25 – oje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2021“, vykusioje VDU Žemės ūkio akademijos teritorijoje, Kaune. Tai paroda, kuri sulaukia vis daugiau parodos dalyvių ir lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. Čia suplaukia šimtai dalyvių ir tūkstančiai lankytojų kiekvienais metais pamatyti besiplečiančias parodoje pateikiamų prekių ir paslaugų ekspozicijas.

Parodos dalyvius kvietėme ne tik susipažinti su kredito unijų veikla, teikiamomis paslaugomis, bet ir nusifotografuoti išmaniuoju fotoaparatu, gauti nuotrauką ateities prisiminimams bei dalyvauti Facebook konkurse. Parodos metu taip pat buvo dalinama reprezentacinė medžiaga ir dovanėlės.


Džiaugiamės, kad mūsų skverelį aplankė LR Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas V. Pranckietis, BFK komiteto narys V. Ąžuolas bei Lietuvos pieno gamintojų asociacijos (LPGA), taip pat ir Lietuvos žemės ūkio tarybos narys E. Bičius, kur aptarėme tolimesnį bendradarbiavimą.


Parodoje sulaukėme lankytojų iš įvairių Lietuvos kampelių bei susidomėjimo iš verslo partnerių ir būsimų narių.


Puikiai praleidome 3 darbingas dienas, kurios buvo pilnos įspūdžių, susitikimų ir geros nuotaikos 😊.

Dėkojame LCKU už bendradarbiavimą bei Panevėžio, Vytauto Didžiojo ir Pakruojo ūkininkų kredito unijoms už visapusišką pagalbą parodos metu.