Spalis 2019

Vilkaviškio kredito unija, siekdama šventiškai paminėti Tarptautinę kredito unijų dieną, prisijungė prie Asociacijos Lietuvos kredito unijos organizuoto nacionalinio vaikų piešinių konkurso „Kartu mes galime daugiau!“ Labai simboliška, kad konkursas vyko iki spalio 17-osios (Tarptautinės kredito unijų dienos) ir sulaukta 17 vaikų piešinių 

Dalyviai susipažįsta su Vokietijos kooperatinių bankų sistema, valdymu, funkcijomis, kooperatinių bankų priežiūra,  auditu, saugumo sistemomis, kapitalo formavimo būdais ir priemonėmis. Stažuotės delegacija aplankys ir kooperatinių bankų mokymo centrą, bei susipažins su jo veiklos praktika.

Šiais metais, spalio 18 d., kredito unija „Prienų taupa” gausiame darbuotojų, valdymo organų ir narių būryje, paminėjo 20 – uosius savo veiklos metus. Jubiliejaus proga susirinko pasveikinti kolegos iš kredito unijų veikiančių visoje Lietuvoje, Asociacijos Lietuvos kredito unijos ir Lietuvos centrinės kredito unijos vadovai, Prienų miesto meras, valdžios atstovai bei partneriai.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, trečiąjį spalio ketvirtadienį spalio 17 dieną, paminėta 25 - oji Tarptautinė kredito unijų diena Lietuvoje, o pasaulyje ši diena švenčiama jau 71 – ąjį kartą. Šventėje dalyvavo per 250 dalyvių – kredito unijų vadovų, darbuotojų, valdymo narių bei kviestinių svečių iš visos Lietuvos.