Balandis 2019

Penktadienį (balandžio 26 d.), įvyko Asociacijos Lietuvos kredito unijos organizuojamas renginys "Kredito unijų veiklos perspektyvos". Renginyje dalyvavo kredito unijų vadovai, valdybos nariai ir kviestiniai svečiai: Europos parlamento narys Bronis Ropė, LR Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas su komanda.

Alytaus kredito unija vertindama unijos egzistavimą, puoselėdama jos vertybes, išleido savo unikalų leidinį: Atsakymas į klausimą „Kooperatinė bendrovė Alytaus kredito unija kas tai?“ Leidinio esmė pateikti skaitytojams atsakymus į iškilusius klausimus: kas yra besiskolinančiųjų kooperatyvas Alytaus kredito unija, kuo ji skiriasi nuo kitų finansinių institucijų, kredito unijos veikimo principai ir veiklos prasmė.

Tarptautinės žemės ūkio parodos „Ką pasėsi... 2019“ metu susipažinome su Žemės ūkio ir paskolų garantijos fondo plėtros ir informacijos skyriaus vadovu Aurimu Brazausku. ŽUPGF pasisiūlė sudalyvauti mūsų vidiniuose mokymuose, seminaruose, kad darbuotojams galėtų detaliau papasakoti apie teikiamas paslaugas, atsakyti į kylančius klausimus.

ALKU bendradarbiaudama su LCKU išleido pirmąjį lankstinuką ir skrajutę, kuriuose pateikta bendrinė informacija apie kredito unijas, jų teikiamas paslaugas. Lankstinuke aprašytos taupymo, skolinimo ir kasdieninės finansinės paslaugos, pateikta informacija kas yra kredito unija ir kaip tapti jos nariu. Kitoje pusėje įdėtas Lietuvos žemėlapis su visomis LKU kredito unijų grupės narėmis (49).

Asociacija Lietuvos kredito unijos, atstovaudama visas Lietuvos kredito unijų grupės nares, 2019 m. balandžio 4-6 d. dalyvavo 24 – oje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2019“, vykusioje Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos teritorijoje, Kaune. Tai paroda, kuri tarytum primena darbymečio pradžią ir kuri sulaukia vis daugiau parodos dalyvių ir lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių.

ALKU atstovaudama LKU kredito unijų grupę, balandžio 4-6 d. dalyvaus parodoje „Ką pasėsi... 2019“. Parodai yra ruošiami bendriniai lankstinukai ir kita reprezentacinė informacija kartu su LCKU. Parodoje reprezentuosim kredito unijų judėjimą kurios metu taip pat bus rengiama viktorina bei renkamos anketos iš potencialių klientų. Kviečiame kredito unijas prisijungti ir sudalyvauti parodoje.