Lapkritis 2015

Asociacija Lietuvos kredito unijos valdybos narys Egidijus Žaltauskas dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje apie smulkaus ir vidutinio ūkio kooperacijos skatinimą. Renginys vyko Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijoje. Renginį inicijavo programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro atstovai.

Asociacijos Lietuvos kredito unijos (ALKU) valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus drauge su kitais Lietuvos kooperatyvų konfederacijos nariais dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidentūros atstovais. Susitikimo metu aptartas Lietuvos kooperatyvų bendradarbiavimas, šios verslo šakos vystymas Lietuvoje, suteikiamos plėtros galimybės, iššūkiai.

Gerb. ALKU nariai ir partneriai, jau lygiai 18 metų, kaip kartu esame susibūrę! Kartu beveik antrą dešimtmetį sprendžiame mūsų iššūkius, kartu ieškome geriausių sprendimų, kartu džiaugiamės pasiekimais, kartu esame vieninga ir stipri jėga, turinti įtakos naujiems sprendimams ir pokyčiams. Linkime visiems toliau puoselėti vienybę ir bendrystėje visada gyventi taip, kad ir stiprus ir silpnas atrastų vietos po saule!

Su Gimimo diena visus!

Pagarbiai

Ramūnas Stonkus, Asociacijos Lietuvos kredito unijos valdybos pirmininkas